logo-docs

نحوه کار با مگامنو

برای ایجاد ، ویرایش و افزودن مگامنو به فهرست باید به قسمت پنل پیشخوان وردپرس > مگامنو مراجعه کنید :

1 - ایجاد مگامنو :

برای ایجاد مگامنو روی دکمه افزودن کلیک کنید و بعد برای مگامنو ایجاد شده اسم تعیین کنید و روی دکمه ویرایش با المنتور کلیک کنید.

در صورتی که بعد از ایجاد یک صفحه گزینه ویرایش با المنتور را مشاهده نکردید از پیشخوان وردپرس وارد گزینه المنتور شوید و در بخش “انواع نوشته” تیک گزینه مگامنو را بزنید و بعد وارد آن صفحه ای که ایجاد کردید شوید تا گزینه ویرایش با المنتور را بزنید.

بعد از وارد شدن به المنتور این صفحه باید صفحه را تمام عرض کنید که باید روی آیکون چرخ دنده گوشه صفحه سمت راست کلیک کنید و از فیلد “طرح بندی صفحه” گزینه Canvas را انتخاب کنید.

2 - ویرایش مگامنو :

برای ویرایش مگامنو باید به قسمت پنل پیشخوان وردپرس => مگامنو مراجعه کنید. در این قسمت لیست تمام مگامنوهای ساخته شده را مشاهده خواهید کرد. می توانید روی هر کدام ویرایش با المنتور را کلیک کنید و مگامنوی مورد نظر را ویرایش کنید.

برای ساخت مگامنو هم در سمت بالا افزودن به

2 - افزودن مگامنو به فهرست :

بعد از اتمام طراحی صفحه وارد گزینه فهرست ها شوید و در بخش “افزودن گزینه‌های فهرست (جایی که آیتم های فهرست را انتخاب میکنید و در فهرست خود قرار میدهید)” از تب مگامنو میتوانید صفحاتی که ایجاد کرده اید را ببینید و به عنوان زیرمنو یکی قرار دهید.

در صورتی که گزینه مگامنو در بخش “افزودن گزینه‌های فهرست” وجود نداشت باید از همین بخش فهرست ها روی گزینه “تنظیمات صفحه (در بالا گوشه سمت چپ وجود دارد)” کلیک نمایید و تیک گزینه مگامنو یا هر بخش دیگری که نیاز دارید آن ها را در فهرست خود قرار دهید تیک بزنید و این تنضیمات را ببنید و در ادامه میتوانید از بخش مگامنو طبق توضیحات بالا استفاده کنید.

جستجو

پشتیبانی از محصول

پشتیبانی 24/7 حرفه ای و سریع

اگر سوال خودتونو اینجا پیدا نکردید از ما بپرسید، به زودی پاسخ میدهیم.